Tītari: Atpakaļ nākotnē (LV)

Animācijas filma | 3D
Filmas garums: 1h 31m

Mēdz uzskatīt, ka tītari ir dumji putni, derīgi tikai svētku galdam. Pienācis laiks sagraut šo mītu. Jaunā animācijas komēdija „Tītari: Atpakaļ nākotnē” mainīs jūsu domas.

No šī brīža, ieraudzījuši tītaru, jūs zināsiet, ka sirdī viņš ir ērglis. Nu labi, varbūt ne gluži ērglis, tomēr ar ērgļiem tam ir daudz vairāk kopīgā nekā ar vistām, zosīm, irbēm un citu putnu gaļas stenda asortimentu.

Burvīgajam nelaimes putnam Regam dažādi apstākļi arvien piežmiedz asti, tomēr liktenis ļauj tikt cauri sveikā. Viņš sastop tītaru pasaules Rembo – Džeiku. Lai izpildītu mūža lielo uzdevumu, diviem iesīkstējušiem individuālistiem jāpārkāpj savi principi. Ar pavieglu un ļoti jauku filmas varoņu bariņa palīdzību viņi cenšas glābt tītaru dzimumu, lai uz mūžīgiem laikiem izsvītrotu tos no svētku galda ēdienkartes.

Lai to paveiktu, viņiem jāielavās slepenā karabāzē, jāpārvietojas laikā uz 1621. gadu, kad Savienotajās Valstīs sāk svinēt Pateicības dienu, jāsapulcē tītaru glābšanas armija un jāpagriež atpakaļ vēstures rats, it kā tītaru ēšanas tradīcija nemaz nebūtu radusies.

Animācijas filmas tēli ietur līdzsvaru starp gudrību un muļķību, veiksmi un neveiksmi. Esam jau pārliecinājušies, ka šāda kombinācija var izraisīt nebeidzamas smieklu lēkmes.

Animācijas filmas „Hortons” režisors strādājis arī pie šedevriem „Mošķīši”, „Rotaļlietu stāsts” un „Nemo meklējot”, un šoreiz vēriens tiešām ir plašs; filmas „Šreks” producenta līdzdalība un viņa drosmīgās idejas ļauj filmai pretendēt uz to, ka tās ietekmē mainīsies jūsu ēšanas paradumi.

Piedzīvojumu komēdija visai ģimenei „Tītari: Atpakaļ nākotnē” dublēta latviešu valodā un tiks demonstrēta Latvijas kinoteātros no 22. novembra. Tad, kad tuvojas svētki un tītariem sākas visgrūtākais laiks. Skatieties cēlo putnu jautro cīņu efektīgajā 3D formātā.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 22/11/13
Gads: 2013
Kompānija: Relativity Media, Reel FX Creative Studios
Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UABMājas lapa: Filmas lapa