Kino ”Gaisma” 3D formātā jau 2 gadus – AKCIJA!

Akcija | 2D
Filmas garums: 0h 01m

Atzīmējot 2 gadu jubileju, kopš kinoteātrī „Gaisma” filmas tiek demonstrētas arī digitālajā trīsdimensiju formātā jeb 3D, septembra beigās un oktobra sākumā norisināsies jubilejas akcija ikvienam kino mīļotājam.
Īpaši jubilejas nedēļā sagatavots plašs filmu piedāvājums, - pirmizrādes būs komēdijai „Dona Žuana kaislības” un trillerim „Uz visu banku”. Lai iepriecinātu mazākos kino apmeklētājus, atkārtoti tiks demonstrētas animācijas filmas „Nejaukais es 2” LV 2D/3D, „Smurfi 2” LV 2D/3D un „Lidmašīnas” LV 2D/3D! Biļešu cena jubilejas nedēļā – 2.50Ls.
Nākot uz kinoteātri „Gaisma” laika posmā no 27.septembra līdz 3.oktobrim (ieskaitot) un pērkot biļeti uz jebkuru no jubilejas nedēļas filmu seansu, saņem kuponu ar 50% atlaidi nākamajam kino apmeklējumam. Atlaide būs spēkā līdz šī gada beigām uz jebkuru kinoteātrī „Gaisma” demonstrēto filmu.
Jubilejas nedēļas repertuārs:
“Dona Žuana kaislības” ir jauna komēdiju filma no režisora, scenārista un galvenās lomas tēlotāja Džozefa Gordon-Levita! Komisks stāsts par mūsdienīgu Donžuānu, kurš aizraujas ar porno, meitenēm un pēc katras mīlas dēkas aizbēdz. Viņa jautrā un brīvā dzīve turpinās, kamēr viņš satiek jaunu un skaistu atraitni.
Aizraujoša, jautra, sirsnīga, satraucoša, asa un pārdroša filma “Donžuāns” ar lielisko aktieru zvaigznāju – Skarletu Johansoni, Džuliannu Mūru un citiem.
„Uz visu banku” - lai samaksātu par mācībām koledžā, Ričijs izmēģina laimi interneta pokera spēlē. Ciešot neveiksmi pēc neveiksmes, viņš noskaidro, ka spēles norise tiek kontrolēta no kādas salas Kostarikā. Ričijs nolemj doties uz turieni, lai atmaskotu negodīgo spēļu organizētāju Aivenu, taču negaidot kļūst par viņa mācekli un galveno palīgu. Viņu attiecības kļūst nestabilas un atmosfēra sāk nokaitēties tajā brīdī, kad FIB aģents piesaista Ričiju, lai iegūtu pierādījumus par sava bosa noziedzīgo darbību. Lai izkļūtu no situācijas ar veselu ādu, Ričijam nekas cits neatliek, kā sākt bīstamu spēli uz visu banku.
Galvenajā lomā Džastins Timberleiks.

***
Par filmu seansu laikiem vairāk informācijas meklējiet kinoteātra „Gaisma” mājas lapā www.3dcinema.lv vai arī kļūstot par mūsu draugiem www.twitter.com/3D_Cinema_LV. 

Novēlam Jums patīkamu noskaņu filmas skatīšanās laikā! 
Ar cieņu, k/n "Gaisma"!

Rīgas iela 19, Valmiera, LV-4201
Tālr. 64222641, 64207112
E-pasts: info@kinogaisma.lv
www.3dcinema.lv

Pirmizrāde: 00/00/00
Gads: 2013
Kompānija: Kino Gaisma