Šreks: ilgi un laimīgi (LV)

Animācijas filma | 2D
Filmas garums: 1h 35m

Kas gaida milzi cilvēkēdāju pēc tam, kad tas uzveicis ļaunu pūķi, atbrīvojis skaistu princesi un izglābis sievas ģimenes pārvaldīto karaļvalsti?

Tā vietā, lai kā agrāk biedētu ciema iedzīvotājus, Šreks tagad negribīgi sniedz autogrāfus uz dakšām. Kur palicis milža cilvēkēdāja rēciens?

Ilgās pēc vecajiem labajiem laikiem, kad viņš jutās kā „īsts cilvēkēdājs”, Šreks noslēdz vienošanos ar viltīgo un blēdīgo Rumpelrūķi un attopas ačgārnā un greizā Tāltālajā. Lai glābtu draugus, atjaunotu kārtību savā pasaulē un atgūtu savu īsto un vienīgo mīļoto Fionu, Šrekam nāksies krietni pasvīst.

Latviešu valodā galvenās lomas ieskaņojuši: Gundars Āboliņš - Šreks, Artūrs Skrastiņš - Ēzelītis, Evija Skulte - Princese Fiona, Pēteris Šogolovs - Runcis zābakos, Jānis Kirmuška - Rumpelrūķis.

Filmas režisors: Mike Mitchell

Filma tiek demonstrēta ar dublāžu latviešu, krievu valodā.

***
Nāc uz filmu kopā ar ģimeni par izdevīgu cenu, iegādājoties ĢIMENES BIĻETI līdz pl. 16:00 = 6.00Ls; pēc = 8.00Ls. * (Ģimenes biļete ir paredzēta grupām, kurās ietilpst divi pieaugušie un divi bērni vecumā līdz 12 gadiem un ir nopērkama uz filmām ar klasifikāciju ”V” un ”7+”) un ĢIMENES BIĻETI līdz pl. 16:00 = 5.00Ls; pēc = 6.00Ls. * (Ģimenes biļete ir paredzēta grupām, kurās ietilpst divi pieaugušie un viens bērns vecumā līdz 12 gadiem un ir nopērkama uz filmām ar klasifikāciju ”V” un ”7+”).

Pirmizrāde: 04/06/10
Gads: 2010
Kompānija: Dream Works Animation, DreamWorks SKG
Izplatītājs: Forum Cinemas SIAMājas lapa: Filmas lapa