Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra (LV)

Animācijas filma | 2D
Filmas garums: 1h 35m

Īpašs piedāvājums - nāc uz filmu kopā ar ģimeni par izdevīgu cenu, iegādājoties ĢIMENES BIĻETI uz seansiem līdz pl. 16:00 = 6.00Ls, pēc pl. 16:00 = 8.00Ls * (Ģimenes biļete ir paredzēta grupām, kurās ietilpst divi pieaugušie un divi bērni vecumā līdz 12 gadiem un ir nopērkama uz filmām ar klasifikāciju ”V” un ”7+”). Filmu ”Ledus laikmets” un ”Ledus Laikmets 2” varoņi ir atgriezušies, gatavi jauniem piedzīvojumiem. Skrets joprojām nododas nenotveramās zīles medībām (iespējams, ka meklējot to, viņš atradīs mīlestību). Menijs un Elija gaida mazuļa piedzimšanu, sliņķis Sids mēģina iztēloties ģimenes dzīvi, rūpējoties par nočieptām dinozaura olām, bet zobenzobu tīģeris Djego apsver, vai viņš nav kļuvis pārāk mīkstčaulīgs, tik daudz laika pavadot draugu kompānijā.

Dodoties glābt nelaimē nokļuvušo Sidu, draugi nokļūst neparastā pazemes pasaulē, kur aci pret aci sastopas ar dinozauriem un ir spiesti cīnīties gan ar zvēriem, gan augiem. Šeit, kur briesmas uzglūn ik uz soļa, liktenis viņus saved kopā ar vienacainu zebieksti Baku - nepagurstošu dinozauru mednieku.

Lomas ieskaņojuši: Kaspars Upacieris / Ufo, Aivars Čivželis / Čižiks, Jana Kalniņa, Pēteris Šogolovs, Edgars Lipors, Ainārs Ančevskis, Andris Freidenfelds / Fredis, Arturs Skrastiņš u.c.

Režisors: Carlos Saldanha

Filma skatāma dublēta latviešu un krievu valodā, kā arī angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Pirmizrāde: 01/07/09
Gads: 2009
Kompānija: Blue Sky Studios
Izplatītājs: Forum Cinemas SIAMājas lapa: Filmas lapa