Vislabākā filma (RU)

Komēdija | 2D
Filmas garums: 1h 55m

Tikai viens vieglprātīgs solis var novest pie tā, ka savas kāzas nāksies svinēt debesīs! Vaģiks, vēlēdamies sarīkot pēc iespējas jautrākus svētkus, nokļūst Šķīstītavā. Tur viņam nākas atskaitīties par visu savu īso, bet piesātināto dzīvi. Taču kā pierādīt, ka esi labs cilvēks, ja katrs viņa solis ir pierakstīts un viņš neko nevar noslēpt?
Vaģiks cenšas atcerēties par sevi kaut ko labu, bet nekas īsti nenāk prātā... Viņam izdevās piedzerties jau astoņu gadu vecumā, dienējot armijā, saorganizēt orģiju, bet 90. gados kļūt par puskriminālu biznesmeni. Tomēr visā šajā situācijā ir viens pozitīvs moments: ar savu dzīvi viņš uzjautrinājis Dievu, un tas nozīmē, ka viss vēl nav zaudēts!
"Vislabākā filma" - tā ir parodija mūsdienu Krievijas un Holivudas hītiem, tai skaitā filmām "Nakts sardze", "Dienas sardze", "9. rota", "Karību jūras pirāti", "Visuvarenais Brūss", seriāliem "Brigāde", "Mana mīļā aukle". Galvenās lomas atveido populārā raidījuma COMEDY CLUB dalībnieki, kā arī Krievijas kino un estrādes zvaigznes - Armens Džigarhaņans, Dmitrijs Nagijevs, Boriss Moisejevs, Ksenija Sobčaka, Marika un daudzie citi.
Režisors: Kirill Kuzin
Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Pirmizrāde: 25/01/08
Gads: 2007
Kompānija: Comedy Club Production, Ego Production
Izplatītājs: AcmefilmMājas lapa: Filmas lapa