Freimis. Mārtiņš Freimanis (LV)

Dokumentāla filma | 2D
Filmas garums: 1h 36m

Mārtiņš ir daudz palīdzējis citiem un tāpēc nodibinājums „Mārtiņa Freimaņa fonds”, sadarbībā ar kinorežisoru Arvīdu Krievu, izveidoja dokumentālo filmu „Freimis. Mārtiņš Freimanis”. Filma ir kā Mārtiņa daiļrades apkopojums un atspoguļojums, kā arī piemiņa pāragri mūžībā aizgājušajam komponistam, dzejniekam, dziedātājam un aktierim, dzīvnieku draugam, bērnu un jauno mūziķu atbalstītājam.

A. Krieva rīcībā ir unikāli videomateriāli, jo, dzīvojot kaimiņos, Mārtiņš viņam uzticējies vairāk - ne kā citiem žurnālistiem, reportieriem, kas par viņu rakstījuši. Dokumentālajā filmā apkopoti spilgtākie fragmenti no koncertierakstiem, intervijām un aizraujošākajiem brīžiem Mārtiņa dzīvē, kā arī skarbā dzīves realitāti, kuru skatītāji neredzēja.

Dokumentālās filmas galvenais mērķis - iemūžināt Mārtiņa Freimaņa piemiņu filmā, kas atspoguļotu ne tikai viņa personību un dzīvi, bet arī Latvijas mūzikas vēsturi, kuras sastāvdaļa ir arī Mārtiņš Freimanis. Filma ir kā vērtīgs videodokuments nākamajām paaudzēm, kas noteikti joprojām zinās daudzas no Mārtiņa Freimaņa dziesmām, kuras pamazām pārvēršas par tautasdziesmām.

Dokumentālo filmu "Freimis. Māertiņš Freimanis" apmeklējums bez ieejas maksas!
Pirms seansa sākuma jāreģistrējas kino kasē.

Pirmizrāde: 20/02/15
Gads: 2015
Kompānija: *