Mana dīvainā ģimenīte

My freaky family
Animācijas filma | 2D
Filmas garums: 1h 27m

Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu.

Lupin III: The Castle of Cagliostro

Rupan sansei: Kariosutoro no shiro
Anime | 2D
Filmas garums: 1h 40m

Tikai dažos seansos! "Lupin III: The Castle of Cagliostro” – režisora Hajao Mijadzaki (Hayao Miyazaki) debijas filma. Tā pirmo reizi uz ekrāniem nonāca 1979. gadā un šogad svin 45 gadu jubileju.

Abigeila

Abigail
Šausmu filma | 2D
Filmas garums: 1h 49m

Grupa ļaundaru nolaupa ietekmīga noziedzīgās pasaules pārstāvja 12 gadus veco meitu - baletdejotāju. Viņu mērķis ir paturēt meiteni ieslodzījumā uz vienu nakti, lai tiktu pie 50 miljonu dolāru lielas izpirkuma maksas. Taču mājā, kurā viņi ir apmetušies, notiek savādas lietas - cits pēc cita pazūd nolaupītāji, un ar pieaugošām šausmām viņi atklāj, ka ir ieslēgti kopā ar kādu, kas nav tipiska maza meitenīte.