Trīs laupītāji un lauva (LV)

Trīs laupītāji un lauva
Ģimenes filma | 2D
Filmas garums: 1h 19m

Mazo, omulīgo Kardamonas pilsētiņu apsēduši zagļi! No mazajām bodītēm noslēpumaini pazūd gardās desas, šķiņķi, karbonādes un pat dažādākās kūkas. Neviens pat nenojauš, ka to dara trīs pilsētas sliktie puiši – Kaspers, Jespers un Jonatāns. Taču ēdiena zagšana vēl ir nieks! Viņi ir iecerējuši kaut ko grandiozāku – svētku laikā nospert runājošo kamieli, aizbraukt pilsētas vienīgo tramvaju un varbūt pastrādāt vēl kaut ko.

Mūmijas (LV)

Mummies
Animācijas filma | 2D
Filmas garums: 1h 28m

Zemes dzīlēs slēpjas 3000 gadus sena mūmiju pilsēta. Tajā mīt princese Nefera un Tats, kuriem jālaulājas pēc imperatora pavēles, lai arī neviens no abiem to nevēlas – Nefera alkst brīvības, bet Tatam ir alerģija no saistībām, bet dievu griba ir neizbēgama. Tikmēr uz zemes lords Silvestrs Kārnabijs veic arheoloģiskos izrakumus un atrod ko unikālu – ēģiptiešu faraonu laulību gredzenu. Tatam nav citas izvēles, kā doties uz dzīvo cilvēku pasauli un iefiltrēties mūsdienu Londonā, lai gredzenu atgūtu.

Londonas karaliskā opera - Sevilijas bārddzinis

The Royal Opera - The Barber Of Seville
Opera | 2D
Filmas garums: 3h 45m

Kad Rozīna iemīlas noslēpumainajā pielūdzējā, kurš dēvējas par Lindoro, viņai nākas likt lietā viltu un bārddziņa Figaro palīdzību, lai uzveiktu viltībā savu sargu Dr. Bartolo.

Kliedziens 6

Scream 6
Šausmu filma | 2D
Filmas garums: 2h 03m

Jaunākajā filmu sērijas "Kliedziens" daļā slepkavas "Ghostface" uzbrukumos izdzīvojušie atstāj Vudsboro pilsētu, lai sāktu jaunu dzīves posmu Ņujorkā.