Savāda pasaule (LV)

Animācijas filma | 3D
Filmas garums: 1h 42m

Leģendāro pētnieku ģimene ceļo neizpētīto un bīstamo zemju dzīlēs, kurās ir sastopamas pašas neiedomājākās radības. Taču nepārtrauktie savstarpējie konflikti apdraud viņu pēdējo un pašu galveno misiju.

Janvāris (LV)

Drāma | 2D
Filmas garums: 1h 35m

1991.gada janvāris. Pēc skolas beigšanas Jazis nevar izlemt, kā dzīvot tālāk. Draud iesaukšana Padomju armijā, veidojas pirmās nopietnās attiecības. 90.gadu sākuma bohēma, paaudzes protests. Latvijā tikmēr turpinās cīņa par valsts neatkarību, padomju milicijas speciālo uzdevumu vienības OMON draud apstādināt baltiešu brīvības cīņu, Rīgā sāk būvēt barikādes. Filmas jaunie varoņi ir tālu no jebkādas politiskās dzīves, taču apstākļi viņus ierauj notikumu epicentrā un liek izdarīt izvēli.

Prāta Vētra. Gads bez kalendāra koncerts Mežaparkā (LV)

Koncertfilma | 2D
Filmas garums: 2h 25m

Grupa “Prāta Vētra” laiž klajā koncerttūres “Gads bez kalendāra” ierakstu no noslēguma koncerta Mežaparka Lielajā estrādē “Prāta Vētra. Gads bez kalendāra koncerts Mežaparkā”. Koncertprogrammā pavisam ir 29 dziesmas gan no grupas jaunākā albuma, gan "zelta fonda" - "Starp divām saulēm", "Lec", "Debesis iekrita Tevī", "Mana dziesma", "Četri krasti", "Rudens", "Spogulīt spogulīt" un, protams, "Lidmašīnas". Dzirdēsiet grupu "Tautumeitas", reperi ansi, Donu un Intaru Busuli dziesmā "Piedošana", grupu "Instrumenti" ar "Te saule aust", kā arī Gustavo un Kristīni Pāži, kura pievienojas dziesmā "Zemes stunda".