Svētdiena, 2020. gada 31. maijs

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Jūsma, Alīda

Rīt: Mairita, Bernedīne, Biruta

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

969592868074736764615958109

Johnny Depp

10

Džons Kristofers Deps II dzimis Ovensboro, Kentuki 1963. gada 9. jūnijā. Romiešu skaitlis pēc uzvārda norādīja, ka jaundzimušais tiks dēvēts par Džoniju, nevis Džonu: “Džons Deps ir mans tēvs”, aktieris saka intervētājiem, kas brīnās, ka 41 gada vecumā Deps joprojām sevi dēvē par Džoniju. Viņš vienmēr ir bijis Džonijs un šis vārds ar savu mūžīgās jaunības un bezgalīgās pieķeršanās skaņu viņam lieliski piestāv. Džonija bērnība nebija pārāk saulaina un laimīga. Viņa ģimene bieži pārvācās un starp vecākiem valdīja nesaskaņas. Būdams jaunākais no četriem bērniem, Džonijs tika visvairāk apbižots. Kad Playboy intervijā vaicāts, vai viņam ir kāda bērnības trauma, vai viņa bērnību varētu nosaukt par relatīvi normālu, Džonijs apstiprināja, ka viņa bērnu dienas bija dīvainas. “Tā nebija līdz brīdim, kad sadraudzējos ar kaimiņu bērniem un gāju pie viņiem ciemos, kur reizēm arī pusdienoju un redzēju, kādai jābūt īstai, normālai ģimenei un sapratu, ka mūsējā nav tāda…”. Viņa vecāki šķīrās, kad Džonijam bija 15 gadi. “Viss veda uz šķiršanos jau diezgan ilgu laiku”, Džonijs teica žurnālam Playboy, “patiesībā es brīnos, ka viņi spēja būt kopā tik ilgi. Man šķiet, viņi centās saglabāt laulību bērnu dēļ, bet tad vairs nevarēja.” Uz šodienu Džonijam ir savs bizness Floridā: Džonija māte Betija Sjū Palmere apprecējās otreiz un pateicoties dēla panākumiem Holivudā, viņai vairs nevajadzēja strādāt par oficianti. Džonijs ar savu māti vienmēr ir bijuši tuvi; viens no viņa daudzajiem tetovējumiem ir mātes vārds Betty Sue. Džonijam ir ļoti tuvas attiecības arī ar savām dvīņu māsām Debiju, kas nevēlas kļūt slavena un Kristi, kas ir aktīvi iesaistīta Džonija karjerā. Kristi gadiem bija Džonija personīgā asistente, kā arī Džonija filmu kompānijas prezidente. Savukārt Džonija vecākais brālis Danijs ir atbildīgs par brāļa muzikālās un literārās gaumes izkopšanu. “Esmu ļoti laimīgs, ka man ir brālis. Viņš ir desmit gadus vecāks un ļoti gudrs”, Džonijs teica žurnālam Playboy.

Slavenākās filmas: Naids un bailes Lasvegasā (1998), Šokolāde (2000), Reiz meksikā (2003), Karību jūras pirāti (2003), Slepenais logs (2003), Meklējot Nekurzemi (2004), Izvirtulis (2004), Līgava – līķis (2005), Čārlijs un šokolādes fabrika (2005), Karību jūras pirāti: Miroņa lāde (2006), Karību jūras pirāti: Pasaules malā (2007).

Bildes no http://www.imdb.com/name/nm0005251/

thumb_johnny_depp.jpg thumb_johnny_depp_300.jpg thumb_johnnydepp.jpg thumb_Johnny-Depp-.jpg thumb_johnnyDepp-1.jpg thumb_johnnydepp-2.jpg thumb_johnny_depp-1.jpg thumb_johnny-depp-picture-1.jpg thumb_johnny_depp-2.jpg