Piektdiena, 2020. gada 10. aprīlis

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Anita, Anitra, Zīle

Rīt: Hermanis, Vilmārs

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Augšup (LV)

Augšup (LV) (2)

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.3/5 (161 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: UP
Filmas žanrs: Animācijas filma
Filmas garums: 1:45
Gads: 2009
Kompānija: Pixar Animation Studios

Anotācija: Īpašs piedāvājums - nāc uz filmu kopā ar ģimeni par izdevīgu cenu, iegādājoties ĢIMENES BIĻETI uz seansiem līdz pl. 16:00 = 5.00Ls, pēc pl. 16:00 = 6.00Ls * (Ģimenes biļete ir paredzēta grupām, kurās ietilpst divi pieaugušie un divi bērni vecumā līdz 12 gadiem un ir nopērkama uz filmām ar klasifikāciju ”V” un ”7+”).

Karls Fredriksens, kurš visu mūžu sapņojis par ceļojumiem, septiņdesmit gadu vecumā ir saņēmis jaunu iespēju. Kopā ar astoņgadīgo Raselu, kurš ir aizrautīgs ceļotājs, Karls piepilda savus sapņus neaizmirstamā piedzīvojumā uz vēl neatklātām zemēm. Satiekoties gan ar runājošiem suņiem, gan ar negaidītiem ļaundariem un eksotiskiem dzīvniekiem, Karls un Rasels iepazīst visu iespējamo dzīves daudzkrāsainību.

Latviešu valodā lomas ierunājuši: Uldis Dumpis, Juris Strenga, Toms Ancāns, Dzintars Belogrudovs, Pēteris Šogolovs, Jānis Kirmuška, Valdis Liepiņš u.c.

Filma skatāma dublēta latviešu un krievu valodā, kā arī angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Pirmizrāde: 07/08/2009
Izplatītājs: Forum Cinemas SIA
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


1. Es / 2011-06-14 : Superīga multene! man mājās ir DVD.
2. Buda / 2009-08-01 : Nekāda vaina multenei - šodien biju uz bērnu rītu aizgājis ar sīci.. biju gaidījis, ka būs garlaicīga/bērnišķīga, bet biju patīkami pārsteigts, ka arī man bija interesanti! Dublāža arī ir salīdzinoši ok...
Sīcis jau nu toč bija starā.. :)

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE